0
X

Doypack WINDOW PLUS
PAP40/PET12/PE80
~130x70x225mm + struna

(1700szt./BOX)

Doypack WINDOW PLUS 

Materiał: PAP40/PET12/PE80
Wymiary: ~130x70mm
Wysokość: ~225mm
Ilość w kartonie: 1700 szt.

Sprzedaż hurtowa: hurt@coffee-service.eu

netto: 44.60 
brutto: 54.86 

Cena dotyczy 100 szt.

Produkt dostępny w magazynie

Ilość

Doypack WINDOW PLUS ~130x70x225mm + struna

Materiał: PAP40/PET12/PE80
Wymiary: ~130x70mm
Wysokość: ~225mm
Ilość w kartonie: 1700 szt.

Podstawowe cechy: 

 - bardzo dobra wytrzymałość mechaniczna,
 - średnia barierowość na parę wodną,
 - częściowa przezroczystość,
 - średnia barierowość na tlen,
 - ekologiczny wygląd,

Zastosowanie:
 - produkty płynne, półpłynne,
 - produkty suche, sypkie, pyliste,
 - produkty suche, kawałkowe, niepyliste,
 - produkty tłuste,

Przykłady:
 - sosy, marynaty,
 - warzywa kwaszone,
 - soki, musy, syropy,
 - wyroby ciastkarskie,
 - cukier,
 - kakao, chałwa, orzechy prażone, bakalie, cukierki ,
 - skrobia, przetwory ziemniaczane suszone, 


OPAKOWANIE DOYPACK WINDOW PLUS
Jesteśmy producentem gotowych opakowań z folii i laminatów. Doypack jest wygodnym, lekkim i uniwersalnym opakowaniem z fałdą dolną, które dzięki specjalnej konstrukcji zgrzewów usztywniających tworzy stabinie stojącą saszetkę. Najważniejsze jej zalety to: ekspozycja produktu w pozycji stojącej, duża powierzchnia reklamowa, możliwość dogrzania zamknięcia strunowego lub korka. Opakowanie doypack jest tańsze w porównaniu z innymi opakowaniami wykonywanymi z kartonu, szkła, i tworzyw sztucznych. W naszej ofercie na indywidualne zamówienie mamy możliwość wykonania dowolnych kształtów opakowań. Saszetki Doypack w zależności od przeznaczenia produkowane są z różnych materiałów i dostępne są w szerokim zakresie rozmiarów (100 ml – 5000 ml).

Produkujemy również inne gotowe opakowania: torebki z fałdą boczną, torebki stabilo, torebki płaskie ze zgrzewem tylnym, saszetki płaskie, saszetki z klapką i taśmą klejową, saszetki ze struną, saszetki z fałdą dolną, opakowania kształtowe i wiele innych z różnych materiałów. Gotowe, wcześniej konfekcjonowane, opakowania używane są jako: saszetki na tytoń, torebki do kawy, torebki do herbaty itp. W naszej ofercie znajdą Państwo opakowania z wentylem zewnętrznym lub wewnętrznym W. Wentyle znakomicie chronią produkty przed dostępem tlenu i usuwają nadmiar gazu na zewnątrz opakowania, co znajduje zastosowanie przy pakowaniu kawy lub kapusty kwaszonej.

Posiadamy linię produkcyjną do usługowego nacinania i perforowania folii i laminatów. Technologia laserowa znajduje szerokie zastosowanie w produkcji łatwych w otwieraniu “easy open” opakowań foliowych. Perforacja laserowa znajduje również zastosowanie przy wykonywaniu np. otworów napowietrzających dzięki czemu produkty mogą “oddychać”. Dysponujemy również własnym, w pełni wyposażonym studiem graficznym dzięki, któremu jesteśmy w stanie przygotować różnorodne projekty graficzne opakowań. Tak przygotowane materiały zawsze będą zgodne z wymogami technologicznymi najwyższej jakości, 10 kolorowego druku fleksograficznego lub innych technik drukarskich. Oferujemy również gotowe opakowania zadrukowane zgodnie z wymaganiami klienta. Zajmujemy się również logistyką i transportem. Zapewniamy kompleksową realizację zamówień według indywidualnych potrzeb klienta. Ponadto oferujemy usługowe pakowanie produktów, które konfekcjonujemy w klimatyzowanych pomieszczeniach przy użyciu różnych systemów pakujących.

    Masz pytania dotyczące produktu?
    Zapraszamy do kontaktu