0
X

Torebka OPP
OPP40
~80x35x210mm

(6000szt/BOX)

Torebka OPP40
Materiał: OPP40
Wymiary: ~80x35mm
Wysokość: ~210mm

Sprzedaż hurtowa: hurt@coffee-service.eu

netto: 13.50 
brutto: 16.61 

Cena dotyczy 100 szt.

Produkt dostępny w magazynie

Ilość

Torebka OPP ~80x35x210mm

Torebka OPP40
Materiał: OPP40
Wymiary: ~80x35mm
Wysokość: ~210mm
Ilość w kartonie: 6000szt.

Podstawowe cechy: 

 - słaba wytrzymałość mechaniczna,
 - wysoka barierowość na parę wodną,
 - przezroczystość,
 - niska barierowość na tlen,


Zastosowanie:
 - produkty suche, kawałkowe, niepyliste,
 - produkty o niskiej gramaturze,

Przykłady:
 - zioła suszone, przyprawy ziołowe, warzywne,
 - płatki, otręby, musli, wafle ryżowe,
 - wyroby ciastkarskie, cukierki ,
 - koncentraty spożywcze zbożowe (np. chrupki, popcorn),
 - herbaty,

TOREBKA STOJĄCA Z FAŁDĄ BOCZNĄ
Jesteśmy producentem gotowych opakowań z folii i laminatów. Torebka z fałdą boczną to opakowanie o prostokątnej podstawie, które służy do ręcznego lub automatycznego pakowania wielu artykułów spożywczych i przemysłowych. W naszej ofercie znajdą Państwo również opakowania z wentylem zewnętrznym lub wewnętrznym W. Wentyle znakomicie chronią produkty przed dostępem tlenu, usuwają nadmiar gazu na zewnątrz opakowania i zabezpieczają przed nadmierną utratą aromatu. Znajdują zastosowanie szczególnie przy pakowaniu kawy. Posiadamy także w sprzedaży torebki z poczwórnym zgrzewem krawędziowym “stabilo”. Zgrzewy na rogach opakowania stabilo dodatkowo usztywniają i formują torebkę z fałdą boczną. Produkujemy również torebki foliowe z usztywnionym dnem prostokątnym “dno”, które tworzy stabilną podstawę opakowania szczególnie dla cienkich materiałów i lekkich produktów. Torebki z fałdą boczną są wykonywane z różnych materiałów i sprawdzają się przy pakowaniu: kawy, herbaty, bakalii, ryżu, makaronu, przypraw, suszu, kaszy, mleka w proszku, itp. Dodatkowo foliowe torebki stojące z fałdą boczną stosuje się do pakowania środków chemicznych oraz artykułów przemysłowych.

Produkujemy również inne gotowe opakowania: saszetki doypack z możliwością dogrzania zamknięcia strunowego lub korka, torebki płaskie, saszetki płaskie, saszetki z klapką i taśmą klejową, saszetki ze struną, saszetki z fałdą dolną, opakowania kształtowe i wiele innych z różnych materiałów. Gotowe, wcześniej konfekcjonowane, opakowania używane są jako: saszetki na tytoń, torebki do kawy, torebki do herbaty itp.

Posiadamy linię produkcyjną do usługowego nacinania i perforowania folii i laminatów.Technologia laserowa znajduje szerokie zastosowanie w produkcji łatwych w otwieraniu “easy open” opakowań foliowych. Perforacja laserowa znajduje również zastosowanie przy wykonywaniu np. otworów napowietrzających dzięki czemu produkty mogą “oddychać”. Dysponujemy również własnym, w pełni wyposażonym studiem graficznym dzięki, któremu jesteśmy w stanie przygotować różnorodne projekty graficzne opakowań. Tak przygotowane materiały zawsze będą zgodne z wymogami technologicznymi najwyższej jakości, 10 kolorowego druku fleksograficznego lub innych technik drukarskich. Oferujemy również gotowe opakowania zadrukowane zgodnie z wymaganiami klienta. Zajmujemy się również logistyką i transportem. Zapewniamy kompleksową realizację zamówień według indywidualnych potrzeb klienta. Ponadto oferujemy usługowe pakowanie produktów, które konfekcjonujemy w klimatyzowanych pomieszczeniach przy użyciu różnych systemów pakujących.

    Masz pytania dotyczące produktu?
    Zapraszamy do kontaktu