0
X

TUBA AL
99×160
+ membrana + etykieta biała
+ denko srebrne + wieczko białe

TUBY ozdobne, tuby kartonowe białe z pokrywką do produktów spożywczych, tuby kartonowe do przypraw, kawy, kakao, herbaty, napojów instant, chipsów, zabawek, produktów kosmetycznych, puszka kartonowa, puszka papierowa…

(42szt/box)

Tuba AL z membraną
wysokość: ~160 mm
średnica: ~99 mm

Sprzedaż hurtowa: hurt@coffee-service.eu

netto: 4.33 
brutto: 5.33 

Cena dotyczy 1 szt.

Produkt dostępny w magazynie

Ilość

Tuba BIAŁA AL z membraną, etykieta biała, denko metalowe, wieczko plastikowe

wysokość: ~160 mm
średnica: ~99 mm

Podstawowe cechy: 

 - bardzo wysoka barierowość na parę wodną,
 - nieprzezroczystość,
 - bardzo wysoka barierowość na tlen
 - dobra wytrzymałość mechaniczna,


Zastosowanie:
 - produkty suche, sypkie, pyliste,
 - produkty suche, kawałkowe, niepyliste,
 - produkty o niskiej gramaturze,
 - produkty wymagające ochrony przed światłem,

 

Przykłady:
 - zioła suszone, przyprawy ziołowe, warzywne,
 - mąki, kasze, płatki, otręby, musli,
 - wyroby ciastkarskie,
 - cukierki ,
 - kawa rozpuszczalna,
 - kawa mielona,
 - herbaty,
 - przetwory ziemniaczane smażone (np. chipsy, prażynki),


 

 

 


Zamykanie za pomocą metalowego denka:

 

Przedstawiony termiczny sposób zamykania puszek jest jedynie poglądowy i może zależeć od wielu czynników takich jak rodzaj, moc płyty indukcyjnej. Firma Coffee Service Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za skuteczność tego sposobu zamykania.

Preferujemy zamykanie mechaniczne przy wykorzystaniu urządzenia zamykającego (zawijarki) i zastosowaniu innego rodzaju wieczek, które posiadamy w swojej ofercie lub proponujemy usługowe pakowanie w tuby.

TUBY / PUSZKI – Cylindryczne opakowania tekturowe
Wykonywane są z trzech warstw tektury tulejowej spiralnie sklejonej o łącznej grubości około 1,1 mm.
Wnętrze tuby standardowo wyłożone jest warstwą z papieru offsetowego, a w przypadku produktów spożywczych stosujemy polietylen lub folię aluminiową. Wykonujemy tuby jedno i dwu dzielne. Nasze puszki/tuby znakomicie sprawdzają się do pakowania kawy, herbaty, kakao, ciastek, tytoniu i innych produktów.

Ponadto produkujemy gotowe opakowania: saszetki doypack z możliwością dogrzania zamknięcia strunowego lub korka, torebki płaskie, torebki z fałdą boczną torebki stabilo, torebki płaskie ze zgrzewem tylnym, saszetki, opakowania kształtowe i wiele innych z różnych materiałów. Gotowe, wcześniej konfekcjonowane, opakowania używane są jako: saszetki na tytoń, torebki do kawy, torebki do herbaty itp.

Posiadamy linię produkcyjną do usługowego nacinania i perforowania folii i laminatów.Technologia laserowa znajduje szerokie zastosowanie w produkcji łatwych w otwieraniu “easy open” opakowań foliowych. Perforacja laserowa znajduje również zastosowanie przy wykonywaniu np. otworów napowietrzających dzięki czemu produkty mogą “oddychać”. Dysponujemy również własnym, w pełni wyposażonym studiem graficznym dzięki, któremu jesteśmy w stanie przygotować różnorodne projekty graficzne opakowań. Tak przygotowane materiały zawsze będą zgodne z wymogami technologicznymi najwyższej jakości, 10 kolorowego druku fleksograficznego lub innych technik drukarskich. Oferujemy również gotowe opakowania zadrukowane zgodnie z wymaganiami klienta. Zajmujemy się również logistyką i transportem. Zapewniamy kompleksową realizację zamówień według indywidualnych potrzeb klienta. Ponadto oferujemy usługowe pakowanie produktów, które konfekcjonujemy w klimatyzowanych pomieszczeniach przy użyciu różnych systemów pakujących.

    Masz pytania dotyczące produktu?
    Zapraszamy do kontaktu