0
X

Doypack NATURA
PAP40/OPP30
~110x65x185mm + struna

(3000szt/BOX)

Doypack NATURA + struna

Materiał: PAP40/OPP30
Wymiary: ~110x65mm
Wysokość: ~185mm

Sprzedaż hurtowa: hurt@coffee-service.eu

netto: 27.80 
brutto: 34.19 

Cena dotyczy 100 szt.

Produkt niedostępny

Dołącz do listy oczekujących, aby otrzymać wiadomość e-mail, gdy ten produkt będzie dostępny

Doypack NATURA ~110x65x185mm + struna

Materiał: PAP40/OPP30
Wymiary: ~110x65mm
Wysokość: ~185mm
Ilość w kartonie: 3000 szt.

Podstawowe cechy: 

 - średnia wytrzymałość mechaniczna,
 - wysoka barierowość na parę wodną,
 - nieprzezroczystość,
 - niska barierowość na tlen,
 - ekologiczny wygląd,

Zastosowanie:
 - produkty suche, kawałkowe, niepyliste,
 - produkty o niskiej gramaturze,

Przykłady:
 - zioła suszone, przyprawy ziołowe, warzywne,
 - makaron,
 - wyroby ciastkarskie,
 - cukier,
 - cukierki ,
 - herbaty,


Jesteśmy producentem gotowych opakowań z folii i laminatów. Doypack jest wygodnym, lekkim i uniwersalnym opakowaniem z fałdą dolną, które dzięki specjalnej konstrukcji zgrzewów usztywniających tworzy stabinie stojącą saszetkę. Najważniejsze jej zalety to: ekspozycja produktu w pozycji stojącej, duża powierzchnia reklamowa, możliwość dogrzania zamknięcia strunowego lub korka. Opakowanie doypack jest tańsze w porównaniu z innymi opakowaniami wykonywanymi z kartonu, szkła, i tworzyw sztucznych. W naszej ofercie na indywidualne zamówienie mamy możliwość wykonania dowolnych kształtów opakowań. Saszetki Doypack w zależności od przeznaczenia produkowane są z różnych materiałów i dostępne są w szerokim zakresie rozmiarów (100 ml – 5000 ml).

Produkujemy również inne gotowe opakowania: torebki z fałdą boczną, torebki stabilo, torebki płaskie ze zgrzewem tylnym, saszetki płaskie, saszetki z klapką i taśmą klejową, saszetki ze struną, saszetki z fałdą dolną, opakowania kształtowe i wiele innych z różnych materiałów. Gotowe, wcześniej konfekcjonowane, opakowania używane są jako: saszetki na tytoń, torebki do kawy, torebki do herbaty itp. W naszej ofercie znajdą Państwo opakowania z wentylem zewnętrznym lub wewnętrznym W. Wentyle znakomicie chronią produkty przed dostępem tlenu i usuwają nadmiar gazu na zewnątrz opakowania, co znajduje zastosowanie przy pakowaniu kawy lub kapusty kwaszonej.

Posiadamy linię produkcyjną do usługowego nacinania i perforowania folii i laminatów. Technologia laserowa znajduje szerokie zastosowanie w produkcji łatwych w otwieraniu “easy open” opakowań foliowych. Perforacja laserowa znajduje również zastosowanie przy wykonywaniu np. otworów napowietrzających dzięki czemu produkty mogą “oddychać”. Dysponujemy również własnym, w pełni wyposażonym studiem graficznym dzięki, któremu jesteśmy w stanie przygotować różnorodne projekty graficzne opakowań. Tak przygotowane materiały zawsze będą zgodne z wymogami technologicznymi najwyższej jakości, 10 kolorowego druku fleksograficznego lub innych technik drukarskich. Oferujemy również gotowe opakowania zadrukowane zgodnie z wymaganiami klienta. Zajmujemy się również logistyką i transportem. Zapewniamy kompleksową realizację zamówień według indywidualnych potrzeb klienta. Ponadto oferujemy usługowe pakowanie produktów, które konfekcjonujemy w klimatyzowanych pomieszczeniach przy użyciu różnych systemów pakujących.

    Masz pytania dotyczące produktu?
    Zapraszamy do kontaktu